+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności motoryzacyjne| Artykuły | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Linki | Kontakt
Znajdź wymarzone auto wśród 1716 ofert

Ogłoszenia motoryzacyjne

Audi BMW Deawoo Fiat Ford Honda Hyundai Kia Mercedes Opel Peugeot Renault Seat FSO Skoda Suzuki Nissan Toyota Volkswagen Volvo
2010-10-13 Taki będzie nowy Chrysler Ogłoszenia motoryzacyjne Taki będzie nowy Chrysler Firma Chrysler Group LCC udostępniła zdjęcia nowego Chryslera 200, średniej wielkości sedana, który ma zastąpić model Sebring. Nowy pojazd będzie oferował lepszą jakość wewnątrz i na zewnątrz, a także wiele innowacyjnych technologii i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Grupą docelową mają... więcej »
2010-10-13 Porsche mówi „nie” serwisom społecznościowym Pracownicy Porsche nie będą mogli korzystać z portali społecznościowych, takich jak np. Facebook. Kierownictwo firmy wprowadziło w tej materii stosowne ograniczenia, tłumacząc swoją decyzję obawą przed szpiegostwem przemysłowym.  Porsche uważa, iż profile ich... więcej »
2010-10-12 Droższe przeglądy to większe bezpieczeństwo? Ogłoszenia motoryzacyjne Droższe przeglądy to większe bezpieczeństwo? Ministerstwo Infrastruktury dostosowuje ceny usług drogowych do sytuacji na rynku. Na skutek nowelizacji przepisów z roku na rok drożeją m.in. paliwo, OC i rejestracja auta. Jedynie cennik badań diagnostycznych od 6. lat pozostaje bez zmian. ... więcej »

Taki będzie nowy Chrysler

Firma Chrysler Group LCC udostępniła zdjęcia nowego Chryslera 200, średniej wielkości sedana, który ma zastąpić model Sebring.

Nowy pojazd będzie oferował lepszą jakość wewnątrz i na zewnątrz, a także wiele innowacyjnych technologii i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Grupą docelową mają się więc stać osoby, które cenią styl, wygodę i prestiż. Dlatego też inżynierowie duża wagę przyłożyli do wyglądu zewnętrznego, co ma być głównym atutem tego modelu w bardzo konkurencyjnym segmencie średniej wielkości sedanów.

W rzeczywistości jednak wprawne oko zauważy, że koncepcja nadwozia w rzeczywistości jest zaczerpnięta z modelu Sebring i zdaniem niektórych ludzi z branży, jest to jedynie facelifting. Zmianie uległ wygląd przedniej i tylnej części, pojawiła się nowa atrapa chłodnicy ze skrzydlatym logiem Chryslera oraz tylna pokrywa bagażnika i światła.

Nie zabraknie również nowych jednostek napędowych, a wśród nich 2,4 litrowy silnik benzynowy współpracujący z automatyczną skrzynią biegów. Drugą jednostką będzie silnik  V6 o pojemności 3,6 litra. W tej wersji w standardzie będzie dostępnych wiele elementów tuningowych, które mają poprawić geometrię zawieszenia, oraz wyeliminować hałas i wibracje.

Na rynku amerykańskim auto pojawić się ma pod koniec roku, a do Europy zawita w 2011 roku. Produkcja odbywać się będzie w zakładach położonych w Sterling Heights, w stanie Michigan.

Na góre strony
2016-05-28
YF3QGLa1OLNY
Always the best content from these prgoioidus writers.
2016-05-29
IASqXfarxymo
I was really confused, and this answered all my qutonises.
2016-06-07
RAvqkJgCA9l
more money insurance auto quotes financial protection
2016-06-11
OASqEXK4a6w
2016-06-16
FjYoK3HYwkJ
http://panguios8.net/car-insurance-russia.html
Pokaż wszystkie komentarze

Dodaj komentarz do tego artykułu:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść