+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności motoryzacyjne| Artykuły | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Linki | Kontakt
Znajdź wymarzone auto wśród 1717 ofert

Ogłoszenia motoryzacyjne

Audi BMW Deawoo Fiat Ford Honda Hyundai Kia Mercedes Opel Peugeot Renault Seat FSO Skoda Suzuki Nissan Toyota Volkswagen Volvo
2010-10-13 Audi Quattro Concept Ogłoszenia motoryzacyjne Audi Quattro Concept Z okazji 30. jubileuszu quattro Audi zaprezentowało  model studyjny – Audi Quattro Concept. Samochód ten jest wyposażony w pięciocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 408  KM. Już przy pierwszym spojrzeniu na nowy... więcej »
2010-10-13 Taki będzie nowy Chrysler Ogłoszenia motoryzacyjne Taki będzie nowy Chrysler Firma Chrysler Group LCC udostępniła zdjęcia nowego Chryslera 200, średniej wielkości sedana, który ma zastąpić model Sebring. Nowy pojazd będzie oferował lepszą jakość wewnątrz i na zewnątrz, a także wiele innowacyjnych technologii i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Grupą docelową mają... więcej »
2010-10-13 Porsche mówi „nie” serwisom społecznościowym Pracownicy Porsche nie będą mogli korzystać z portali społecznościowych, takich jak np. Facebook. Kierownictwo firmy wprowadziło w tej materii stosowne ograniczenia, tłumacząc swoją decyzję obawą przed szpiegostwem przemysłowym.  Porsche uważa, iż profile ich... więcej »

Audi Quattro Concept

Z okazji 30. jubileuszu quattro Audi zaprezentowało  model studyjny – Audi Quattro Concept. Samochód ten jest wyposażony w pięciocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 408  KM.

Już przy pierwszym spojrzeniu na nowy samochód studyjny w białym kolorze o nazwie Col de Turini, nasuwa się skojarzenie z legendarnym poprzednikiem: Sport Quattro z 1984 roku o mocy 306 KM, będącego jednym z etapów ewolucji Audi Quattro Coupe, jednak ze skróconym rozstawem osi. Audi Quattro Concept jest również wynikiem połączenia seryjnego coupe z wyczynowymi rozwiązaniami technicznymi, gdyż bazuje na modelu RS 5.

Konstruktorzy skrócili rozstaw osi o 150 mm w porównaniu z czteroosobowym coupe i jednocześnie obniżyli linię dachu o około 40 mm. Tak jak jego poprzednik z 1984 roku, także Quattro Concept 2010 jest autem dwuos obowym. Mocno zmodyfikowane nadwozie  wykonano w przeważającej części z aluminium, maska silnika i tylna pokrywa, a także inne elementy – z k arbonu.

Rezultat: ważące  tylko 1.300 kilogramów Audi Quattro Concept jest prawie dokładnie tak samo lekkie jak Sport Quattro z 1984 roku.

Pod maską zamiast seryjnego silnika ośmiocylindrowego pracuje rzędowy silnik pięciocylindrowy, który opiera się na jednostce z kolejnego sportowego Audi (z TT RS). Zmniejszenie liczby cylindrów wpłynęło naturalnie na masę całego samochodu.

Silnik rozwija moc 408 KM i przyspiesza to auto od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy. Napęd przenoszony jest przez 6-biegową przekładnię manualną.

Na góre strony
2012-03-13
WMUCiPiDdqGztOhrb
na pf3łlitera - bez dwf3ch zdańzuchy!Od razu GO poznałem - po kilwaterze.Jako premię zsyormujetz moje przyznanie
2012-03-14
rCffKRJdMp
UAG7uM qdicjgcxyewp
2012-03-16
NzaCqJkIObAMcxYKRCq
1.What types of things did the first website ask you to do?The website tells us to read a reversed paragraph in 60
2012-03-25
rPbRPIluq
Starting June 4th and every Saturday Tower Group 8pm meeting will be a step study/step doing.For those interested in
2012-03-27
zFkqBNveEKKMKLsikd
Paki, aunque con retraso, te comunico que todos los que lo solicist teis a trav s de los coemntarios est is
Pokaż wszystkie komentarze

Dodaj komentarz do tego artykułu:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść