+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności motoryzacyjne| Artykuły | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Linki | Kontakt
Znajdź wymarzone auto wśród 1717 ofert

Ogłoszenia motoryzacyjne

Audi BMW Deawoo Fiat Ford Honda Hyundai Kia Mercedes Opel Peugeot Renault Seat FSO Skoda Suzuki Nissan Toyota Volkswagen Volvo
2010-10-13 Audi Quattro Concept Ogłoszenia motoryzacyjne Audi Quattro Concept Z okazji 30. jubileuszu quattro Audi zaprezentowało  model studyjny – Audi Quattro Concept. Samochód ten jest wyposażony w pięciocylindrowy silnik z turbodoładowaniem o mocy 408  KM. Już przy pierwszym spojrzeniu na nowy... więcej »
2010-10-13 Taki będzie nowy Chrysler Ogłoszenia motoryzacyjne Taki będzie nowy Chrysler Firma Chrysler Group LCC udostępniła zdjęcia nowego Chryslera 200, średniej wielkości sedana, który ma zastąpić model Sebring. Nowy pojazd będzie oferował lepszą jakość wewnątrz i na zewnątrz, a także wiele innowacyjnych technologii i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Grupą docelową mają... więcej »
2010-10-13 Porsche mówi „nie” serwisom społecznościowym Pracownicy Porsche nie będą mogli korzystać z portali społecznościowych, takich jak np. Facebook. Kierownictwo firmy wprowadziło w tej materii stosowne ograniczenia, tłumacząc swoją decyzję obawą przed szpiegostwem przemysłowym.  Porsche uważa, iż profile ich... więcej »
Faq - najczęsciej zadawane pytania

1. Czym jest motoryzacyjny.net?
2. Jak dodać ogłoszenie ?
3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?
4. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.
5. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?
5. Jak usunąć ogłoszenie?
7. Jestem przedstawicielem komisu jak mam się reklamować w serwisie?

1. Czym jest motoryzacyjny.net?

Motoryzacyjny jest to serwis w całości poświecony branży motoryzacyjnej. Portal ten umożliwi Państwu bezpłatne zamieszczanie własnych ofert, proste wyszukiwanie i darmowy dostęp do naszej bazy ogłoszeń.


2.Jak dodać ogłoszenie ?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, zalogować się i dokładnie wypełnić formularz "dodaj ogłoszenie". Następnie trzeba poczekać na zatwierdzenie ogłoszenia.


3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?

Administrator mieszkaniowy.com jest zobowiązany do zatwierdzenia lub odrzucenia ogłoszenia a czasie nie dłuższym niż 24h.


4. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?

Aby wyróżnic ogłoszenie należy posiadać aktywne ogłoszenie w Panelu Klienta i wybrac opcje "Wyróżnij oferte" po dokonaniu wyboru płatności oferta będzie wyświetlała sie przez okres 21 dni na stronie głownej i w pod kategorii.


5. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.

W przypadku gdy ogłoszenie nie spełnia warunków regulaminu , ma nie pełne podstawowe dane jest kasowane i znika z Panelu Klienta. A by uniknać tego problemu należy stosować się do regulaminu i wypełniać podstawowe dane o pojezdzie.


5. Jak usunąć ogłoszenie?

Wystarczy zalogować się, wybrać usunąć ogłoszenie i potwierdzić.


6.Jestem przedstawicielem komisu jak mam się reklamować w serwisie?

Należy skontaktować się z administratorem po przez formularz kontaktowy w celu ustalenia dogodnych warunków współpracy.