+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności motoryzacyjne| Artykuły | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Linki | Kontakt
Znajdź wymarzone auto wśród 1716 ofert

Ogłoszenia motoryzacyjne

Audi BMW Deawoo Fiat Ford Honda Hyundai Kia Mercedes Opel Peugeot Renault Seat FSO Skoda Suzuki Nissan Toyota Volkswagen Volvo
2010-10-13 Taki będzie nowy Chrysler Ogłoszenia motoryzacyjne Taki będzie nowy Chrysler Firma Chrysler Group LCC udostępniła zdjęcia nowego Chryslera 200, średniej wielkości sedana, który ma zastąpić model Sebring. Nowy pojazd będzie oferował lepszą jakość wewnątrz i na zewnątrz, a także wiele innowacyjnych technologii i bogate wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa. Grupą docelową mają... więcej »
2010-10-13 Porsche mówi „nie” serwisom społecznościowym Pracownicy Porsche nie będą mogli korzystać z portali społecznościowych, takich jak np. Facebook. Kierownictwo firmy wprowadziło w tej materii stosowne ograniczenia, tłumacząc swoją decyzję obawą przed szpiegostwem przemysłowym.  Porsche uważa, iż profile ich... więcej »
2010-10-12 Droższe przeglądy to większe bezpieczeństwo? Ogłoszenia motoryzacyjne Droższe przeglądy to większe bezpieczeństwo? Ministerstwo Infrastruktury dostosowuje ceny usług drogowych do sytuacji na rynku. Na skutek nowelizacji przepisów z roku na rok drożeją m.in. paliwo, OC i rejestracja auta. Jedynie cennik badań diagnostycznych od 6. lat pozostaje bez zmian. ... więcej »

Regulamin portalu motoryzacyjny.net

1. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie www.motoryzacyjny.net odbywa się w oparciu o niniejszy regulamin.

2. Zamieszczone ogłoszenia mogą dotyczyć tylko branży motoryzacyjnej.

3. Zabrania się wstawiania więcej niż jednego ogłoszenia dotyczącego tego samego pojazdu.

4. Zamieszczanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne.

5. Motoryzacyjny.net zobowiazuje się do aktywacji ogłoszenia w czasie nie dłuższym niż 24h.

6. Każdy użytkownik może wyróżnić swoje ogłoszenie korzystając z dwóch sposobów płatności: sms (koszt 3,00zł brutto) lub przelew (3,66 zł brutto).

7. Wyróżnienie obejmuje ustawienie ogłoszenia na stronie głównej i w wybranej pod kategorii na okres 7 dni.

8. Operatorem płatności jest firma AllPay. W przypadku otrzymania nieprawidłowego kodu, wszystkie reklamacje, proszę kierować do operatora płatności.

9. Motoryzacyjny.net nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do serwisu, jeśli jest to spowodowane konserwacją techniczną serwera lub awarią serwera wywołaną przez siły wyższe.

10. Umieszczając ogłoszenie, ogłoszeniodawca wyraża zgodę na umieszczenie jego adresu e-mail w bazie Newslettera motoryzacyjny.net

11. Motoryzacyjny.net nie odpowiada za treść ogłoszeń zamieszczonych przez ogłoszeniodawców.

12. Motoryzacyjny.net nie gromadzi danych zamieszczonych przez ogłoszeniodawcę.

13. Motoryzacyjny.net nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu i jest jedynie platformą łączącą sprzedających z kupującymi.

14. Motoryzacyjny.net nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wynikłe z realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania się jednej ze stron, oraz nie bierze udziału w sporach między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia użytkownicy rozwiązują między sobą. motoryzacyjny.net nie angażuje się w żadne czynności prawne związane z tego rodzaju sporami.

15. Dane kontaktowe użytkowników (ogłoszeniodawców) serwisu motoryzacyjny.net pojawiające się w ogłoszeniach mogą być wykorzystywane wyłącznie do nawiązania kontaktu z ogłoszeniodawcą w celu uzyskania informacji lub przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

16. Użytkownik zamieszczający ogłoszenie zoobowiązany jest do podania prawdziwych danych w ogłoszeniu. Zamieszczane informacje muszą być zgodne z prawem i ogólnie przyjętymi obyczajami.

17. Motoryzacyjny.net zastrzega sobie prawo do dowolnych modyfikacji ogłoszenia, a także jego usunięcia w przypadku, gdy zostanie stwierdzone, że ogłoszenie narusza postanowienia regulaminu.

18. Użytkownik zamieszczający ogłoszenie w motoryzacyjny.net musi być osobą pełnoletnią lub w przypadku osoby niepełnoletniej, działać na podstawie zgody rodziców.

19. Motoryzacyjny.net zastrzega sobie prawo do dowolnych zmian regulaminu bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.